Izvor: Blic, 18.Nov.2012, 07:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prve suze u šouu „Ja imam talenat“
Već u prvoj emisiji, večeras u 21 sat na RTS 1, gledaoci će moći da vide da je novi žiri (Ivan Bosiljčić, Nataša Ninković i Ivan Tasovac) postavio strože kriterijume, kao i suze, smeh i otvorenu pobunu nekih takmičara.
Večeras ćemo videti i takmičare koji su se prijavili samo da bi upoznali Tasovca, a biće neobično čuti i kako zvuči kada neko posveti pesmu auto-saobraćajnom preduzeću >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u kome radi, ili kako budući plastični hirurg pokušava da zavede članove žirija.
Voditeljski dvojac Ivana Bajić i Vlada Aleksić gledaocima će u novoj, četvrtoj sezoni otkriti svoja prava lica, a tu su i dva nova člana ekipe, lutke koje podsećaju na junake „Mapet šoua“, čija je misija da sačuvaju nagradni ček od 100.000 evra.
Brojke
7.000 prijavljenih
40 polufinalista
9 emisija
+ 5 polufinala
18 kamera
160 ljudi
u realizaciji
- Biće promena jer će nam producenti iz Engleske pomoći u scenografiji i svetlu kako bi šou bio još lepši i veseliji i na još bolji način slavio „Talenat“ - kaže Sandrina Andić iz „MBK produkcije”, dodajući da će se sva raskoš ovih emisija videti posle uvođenja digitalizacije, budući da se emisije već snimaju u Full HD sistemu.
U četvrtoj sezoni šoua „Ja imam talenat“ na audiciju se prijavilo 7.000 takmičara iz zemlje i regiona, ali i kapoeristi iz Brazila, muzičari iz Meksika i neobični talenti iz Nemačke.
Povezane vesti: „Ja imam talenat“ počinje 18. novembra Finalisti "Talenta" prognoziraju: Mala Emilija ima najviše šansi Izabrano 40 polufinalista šoua „Ja imam talenat“ Danica: Lakše je kad publika bira Idemo na studije u Beč
Prve suze u šouu 'Ja imam talenat'
Izvor: medio.rs, 18.Nov.2012
Već u prvoj emisiji, večeras u 21 sat na RTS 1, gledaoci će moći da vide da je novi žiri (Ivan Bosiljčić, Nataša Ninković i Ivan Tasovac) postavio strože kriterijume, kao i suze, smeh i otvorenu pobunu nekih takmičara.















