Provalnik zaspao na mestu zločina

Izvor: Vesti-online.com, 31.Dec.2010, 13:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Provalnik zaspao na mestu zločina

Jedan nemački lopov moraće da razmisli o promeni zanimanja, pošto ga je policija pronašla kako spava u agenciji za zapošljavanje u koju je provalio.

Dvadesetšestogodišnji muškarac preneo je deo plena - računare, hranu i slatkiše - iz agencije do svog stana, a potom je zaspao na mestu zločina, u noći između utorka i srede u Ahausu, na zapadu Nemačke, navodi policija.

Provalnik, koji je bio pod uticajem alkohola i droge, probudio se posle nekoliko sati, sa lisicama na rukama.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.