Pritvor za Rajka Dujmića zbog porodičnog nasilja

Izvor: B92, 09.Sep.2015, 17:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pritvor za Rajka Dujmića zbog porodičnog nasilja

Bivši frontmen hrvatske pop grupe Novi fosili Rajko Dujmić završio je u jednomesečnom istražnom zatvoru zbog porodičnog nasilja.

Njemu je pritvor određen zbog povređivanja supruge, saznaje Hina u zagrebačkom Županijskom sudu.

Istražni zatvor Dujmiću je odredjen zbog opasnosti od ponavljanja nedela i mogućnosti da bi na slobodi mogao da utiče na svedoke.

Advokat pritvorenog najavila je žalbu na sudsku odluku.

Zagrebačka policija je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << juče, ne navodeći identitet, saopštila da Dujmića sumnjiče da je u ponedjeljak u stanu fizički napao 51-godišnjakinju kojoj su, nakon ukazane lekarske pomoći u KBC Zagreb, konstatovane lakše povrede.

Dujmićeva supruga, koja je ispred suda čekala odluku o istražnom zatvoru, nije želela da komentariše slučaj.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.