Izvor: Nezavisne Novine, 21.Avg.2019, 09:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pretukao suprugu u Hitnoj pomoći
Američka državljanka C. O. pretučena je u ambulanti Hitne pomoći u Plavu. Prema nezvaničnim informacijama, nju je najvjerovatnije izudarao suprug D. S, a cijeli slučaj ispituju nadležni organi.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
HOROR U AMBULANTI HITNE POMOĆI U CRNOJ GORI: Amerikanku pretukao muž! Ležala je krvava i bez svesti, lekari mislili da je mrtva!
Izvor: Kurir, 21.Avg.2019
Američka državljanka C.O. pretučena je u ambulanti Hitne pomoći u Plavu. Prema nezvaničnim informacijama, najverovatnije ju je izudarao suprug D. S, a ceo slučaj ispituju nadležni organi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







