Pretio devojci u bioskopu, policija ga likvidirala

Izvor: Kurir, 13.Jan.2013, 16:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pretio devojci u bioskopu, policija ga likvidirala

Osumnjičeni pretio pištoljem svojoj devojci u bioskopu, nakon čega je ona pozvala policiju

SAN DIJEGO - Policija je ubila jednu osobu u bioskopu u San Dijegu, nakon što je, prema prvim informacijama, pretio oružjem svojoj devojci, prenosi Rojters.

Agencija ne navodi ime ubijene osobe, sem informacije da se pucnjava dogodila u četiri sata posle podne po lokalnom vremenu u Kaliforniji.

Pozivajući se na lokalnu "Foks 5" televiziju, Rojters navodi >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da je osumnjičeni pretio pištoljem svojoj devojci u bioskopu, nakon čega je ona pozvala policiju. Bez navođenja više detalja, policija je kratko saopštila da je ta osoba ubijena u sukobu s predstavnicima zakona. Gledaoci u Reding bioskopu su posle pucnjave evakuisani.

U SAD su još sveža sećanja na napad u bioskopu u gradu Aurora u Koloradu, kada je Džejms Holms, maskiran u lik Džokera iz filma Betmen, ubio 12, a ranio 50 ljudi.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Pretio devojci u bioskopu, policija ga likvidirala

Izvor: medio.rs, 13.Jan.2013

Osumnjičeni pretio pištoljem svojoj devojci u bioskopu, nakon čega je ona pozvala policiju

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.