Izvor: Nezavisne Novine, 01.Nov.2015, 09:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pretežno sunčano vrijeme
BANJALUKA - U BiH se danas, poslije jutarnjeg mraza, očekuje sunčano, ali hladno vrijeme.
Jutarnja temperatura vazduha od minus dva do tri, na jugu do osam, a najviša dnevna od osam do 12, na jugu do 19 stepeni Celzijusovih, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Ujutro pretežno vedro, mjestimično na sjeveru i istoku sa maglom ili povećanom oblačnošću koja će se u Krajini zadržavati prije podne. Slab mraz očekuje se mjestimično i u nižim predjelima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << />
Tokom dana biće malo svježije, ali sa dosta sunčanog vremena. Hladnije će biti u predjelima gdje se magla duže zadrži. Na jugu će biti sunčano i osjetno toplije vrijeme, nego u ostalim krajevima.
Slično vrijeme, sa jutarnjim mrazom i nižom dnevnom temperaturom, očekuje se i narednih dana. Malo toplije biće u srijedu, osim u mjestima gdje se magla zadrži duži dio dana.
Nastavak na Nezavisne Novine...








