Izvor: Nezavisne Novine, 23.Nov.2016, 15:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijera predstava "Pa dobro..." u Jevrejskoj zajednici BiH

SARAJEVO - Na maloj sceni Jevrejske zajednice u Sarajevu 24.11. održaće se premijera predstave "Pa dobro..." sa početkom u 20.04 časova.

Pod producentskom palicom Jevrejskog kulturno-prosvjetno i humanitarno društvo  ''La Benevolencija'' režiju potpisuju Irena i Ratko Orozović, a glavne uloge tumače Elma Ahmetović i Alma Merunka.

"Pa dobro..." specificna je po kombinaciji dijaloga i monologa, preplitanju sreće i tuge, humora i ironije, istine i neistine te >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << neizmjernoj ljubavi i želji Une da probudi svoju sestru iz zablude njenog života.

Na jučerašnjoj press konferenciji tim ''Pa dobro...'' se obratio medijima.

''Sena i Una, jesu dvije žene različitih karaktera i pogleda na svijet, ali  u svakoj ženi žive obje, pitanje je samo koja je dominantnija'', istaknula je Elma Ahmetović koja tumači lijek Sene.

''Radeći na predstavi gledao sam njih tri kako se smiju na mnoge situacije i scene. Gledao ozbiljan, u tišini  i shvatio da predstava ima taj komični duh što će joj dati i dug život na sceni i u srcima publike'', istakao je Ratko Orozović, reditelj.

Ulaz na predstavu je besplatan.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.