Izvor: Nezavisne Novine, 26.Maj.2015, 10:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Predložen pritvor osumnjičenom za ubistvo supruge
BANJALUKA - Banjalučko Okružno tužilaštvo predložilo je pritvor za Draška Sekulića /41/ iz mjesta Ništavci, opština Prijedor, zbog sumnje da je ubio suprugu Natašu, saopšteno je danas iz Tužilaštva.
Osumnjičeni je u nedjelju, 24. maja, oko 16 časova u Ulici srpskih velikana u Prijedoru nožem nanio više ubodnih rana supruzi Nataši Sekulić /37/, čime je počinio krivično djelo ubistva.
Pritvor je predložen juče zbog postojanja osnovane bojazni da će osumnjičeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << ometati krivični postupak uticajem na svjedoke, kao i zbog činjenice da je riječ o krivičnom djelu za koje se može izreći kazna zatvora od deset godina ili stroža.
Pritvor je određen i zbog toga što bi puštanje na slobodu osumnjičenog moglo dovesti do narušavanja javnog reda.
O prijedlogu za određivanje pritvora odlučiće sudija za prethodni postupak Okružnog suda u Banjaluci.
Nastavak na Nezavisne Novine...














