Predložen jednomjesečni pritvor za Mazića

Izvor: Nezavisne Novine, 31.Mar.2015, 14:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Predložen jednomjesečni pritvor za Mazića

TUZLA - Tužilaštvo Tuzlanskog kantona predložilo je Opštinskom sudu Tuzla određivanje jednomjesečnog pritvora Daliboru Maziću /41/ iz tog grada zbog sumnje da je počinio krivično djelo nasilničko ponašanje u sudnici Opštinskog suda.

Mazić je osumnjičen da je u sudnici Opštinskog suda Tuzla, kada su pripadnici sudske policije izašli iz sudnice nakon njegovog dovođenja na glavni pretres, prvo verbalno napao i psovao postupajućem sudiji, te mu iz blizine bacio fasciklu sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << fotografijama u lice.

Ovo se dogodilo juče na suđenju koje se protiv Mazića vodi po optužnici ovog tužilaštva za krivično djelo nasilničko ponašanje, jer je optužen za napad na dva policajca u junu 2014. godine.

Osumnjičeni je nakon toga uhapšen, a tužilac je tada donio naredbu o provođenju istrage i ispitao Mazića.

Mazić je i ranije osuđivan za krivično djelo teške tjelesne povrede, saopšteno je iz Kantonalnog tužilaštva.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.