Izvor: S media, 11.Jan.2012, 10:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Požarevac: Beba poginula u saobraćajnoj nesreći (VIDEO)
U saobraćajnoj nesreći kod Požarevca poginula je jedna beba, dok je šest osoba teže ili lakše povređeno.
Nesreća se dogodila na magistralnom Veliko Gradište - Požarevac kod mosta preko Mlave, kada je došlo do čeonog sudara dva vozila.
Načelnik Urgentnog centra u Požarevcu Milanče Vučković rekao je agenciji Beta da je beba preminula pre nego što je dovezena u Urgentni centar, a da niko od šest povredjenih osoba nije >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << životno ugrožen.
"Niko nije vitalno ugrožen i verujem da neće biti hospitalizovani nakon obavljenih pregleda", rekao je Vučković.
Sudar na Voždovcu, troje povređenih
Automobil se prevrnuo u Jabučkom ritu - troje povređenih
Preminuo pešak kojeg je udarila Petra Cvijić
"Došlo je do direktnog udesa dva automobila, u jednom autu bilo je pet ljudi, u drugom dvoje", rekao je direktor Opšte bolnice Požarevac Srećko Bosić. "Jedna žena je sa težim povredama preloma ekstremiteta i dete od šest godina, ostali povređeni su u fazi dijagnostike", precizirao je.
Neprilagođrna brzina
Uzrok saobraćajne nesreće kod Požarevca, u kojoj je jutros stradala petomesečna beba, najverovatnije je neprilagođena brzina, izjavio je danas načelnik saobraćajne policije Požarevac Darko Jeremić, dodajući da je na mestu nesreće bila magla i klizav kolovoz.
(RTS, Beta, FoNet)FOTO:RTS snimak









