Požar na Vidikovačkom vencu, udes u Vojvode Milenka

Izvor: NoviMagazin.rs, 20.Mar.2017, 09:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Požar na Vidikovačkom vencu, udes u Vojvode Milenka

U Beogradu se jutros dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj su tri osobe lakše povređene, a dogodio se i jedan požar, rečeno je u Hitnoj pomoći.

Portparolka Hitne pomoći Nada Macura rekla je da se požar dogodio jutros u 6.48 na Vidikovačkom vencu.

"Prema prvim informacijama, muškarac se nagutao dima. Ekipe su još na terenu", rekla je ona.

Macura je navela da su u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila 30 minuta posle ponoći u Ulici vojvode Milenka >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << lakše povređene tri osobe.

Ona je rekla da je Hitna pomoć intervenisala 89 puta od čega je sedam intervencija bilo na javnom mestu.

Macura je kazala da su se od hroničnih bolesnika najviše javljali hipertoničari i astmatičari.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.