Požar duž leve obale Dunava, nisu ugrožena naselja

Izvor: Blic, 28.Mar.2012, 23:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Požar duž leve obale Dunava, nisu ugrožena naselja

Duž leve obale Dunava u Beogradu, ka naselju Krnjača, izbio je veliki požar koji je zahvatio nisko rastinje, a zbog nepristupačnosti terena vatru će gasiti "brod vatrogasac", rečeno je večeras u beogradskoj Upravi za vanredne situacije.

Prema rečima Sanja Žugić-Vuksanović iz Uprave za vanredne situacije, nijedno naseljeno područje nije ugroženo požarom.

Ona je napomenula da je "brod vatrogasac" pošao ka toj lokaciji, pošto zbog nepristupačnosti terena >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ne mogu da intervenišu sami vatrogasci.

Svakoga dana u Beogradu zbog paljenja niskog rastinja ima između 20 i 30 intervencija, pa vatrogasne ekipe teško uspevaju da pokriju sve intervencije, upozoravaju iz Uprave za vanredne situacije.

Povezane vesti: Kineski most će razviti treći Beograd

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.