Izvor: Vesti-online.com, 11.Jun.2013, 21:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Porno glumica zvezda ''Igre prestola''
Sibel Kekili, glumica koja se proslavile ulogom prostitutke Še, ljubavnice Tajrona Lanistera u seriji “Igra prestola”, filmsku karijeru je započela u pornićima, a pre desetak godina je briljirala u ostvarenjima kao što su “Mlade debitantkinje: Jedre i srdačne”, “Lizalice 16″ i “Hotel je*i me dobro”!
U akciji: Sibel Kekili
Pod umetničkim imenima Dilara i Kim, nemačka glumica turskog porekla je za nepune dve godine, tokom 2001. i 2002, snimila >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << porno-filmova, a zatim je rešila da postane ozbiljna glumica.
Pod svojim pravim imenom je debitovala 2004. u filmu “Gegen die Wand” Fatiha Akima, čak je i dobila nekoliko nagrada na filmskim festivalima a 2011. je dobila ulogu u “Igri prestola”.
Nastavak na Vesti-online.com...
(FOTO) Glumica iz "Igre prestola" snimala porniće!
Izvor: Press, 12.Jun.2013, 10:40
Nemačka glumica Sibel Kekil, koja igra prostitutku u poznatoj seriji "Igra prestola" započela je svoju karijeru u porno filmovima.












