Izvor: Nezavisne Novine, 10.Jun.2016, 13:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policija kaznila 88 pješaka u Banjaluci

BANJALUKA – Banjalučka policija kaznila je 88 pješaka i 67 vozača u pojačanoj kontroli saobraćaja koja je sprovedena u srijedu, potvrđeno je “Nezavisnim”.

Kako saznaju “Nezavisne” CJB Banjaluke sprovelo akciju „Odnos vozač – pješak“ u kojoj je kontrolisano 84 vozača, od čega je 67 sankcionisao, dok je policija kaznila i 88 pješaka.

Akciju ima cilj da se poveća bezbjednost pješaka kao učesnika u saobraćaju, ali i podsjećanje da poštovanjem saobraćajnih propisa i oprezom prilikom kretanja u saobraćaju u najvećoj mjeri doprinose svojoj bezbjednosti.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.