Policija i vojska utvrdili štetu od poplava

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Avg.2014, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policija i vojska utvrdili štetu od poplava

Komisija Vlade Srbije za utvrđivanje štete od elementarnih nepogoda uputila je danas Ministarstvu finansija zahteve ministarstava unutrašnjih poslova i odbrane za naknadu štete od poplava na objektima, opremi i vozilima.

Komisija, kojoj predsedava potpredsednica vlade Zorana Mihajlović, konstatovala je da je MUP utvrdio da šteta koju su pretrpeli objekti, oprema i vozila tog ministarstva u poplavama iznosi nešto više od 225 miliona dinara.

Ministarstvo odbrane pretrpelo je štetu od gotovo 115 miliona dinara.
Pogledaj vesti o: Vojska Srbije

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.