Pogledajte tuču u Prijepolju zbog brane u Brodarevu

Izvor: Kurir, 16.Avg.2012, 20:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pogledajte tuču u Prijepolju zbog brane u Brodarevu

Do narušavanja javnog reda i mira došlo u sali zgrade opštine, pri čemu je Esad K. zadobio teške, a Amel K. i Zoran R. lake telesne povrede, a protiv Adnana S. iz Prijepolja podneta je krivična prijava

PRIJEPOLJE - Tokom održavanja javne rasprave o projektu izgradnje brana Brodarevo 1 i Brodarevo 2 narušeni su javni red i mir pri čemu je Esad K. (64) zadobio teške telesne povrede, a Amel K. (51) i Zoran R. (57) lake telesne povrede, saopštila je danas >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Policijska uprava Prijepolje.

Do narušavanja javnog reda i mira došlo je u sredu u sali zgrade opštine Prijepolje, a svi povređeni su iz Prijepolja, navodi se u saopštenju policije.

O događaju je obavešten osnovni javni tužilac u Prijepolju, koji se izjasnio da se protiv Adnana S. (31) iz Prijepolja podnese krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.