Izvor: S media, 28.Mar.2012, 01:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podgorici izručen član Pink Pantera

Član razbojničke grupe "Pink Panter", crnogorski državljanin Duško Martinović (40) izručen je večeras iz Francuske u Crnu Goru, saopštila je crnogorska policija.

Uhapšena još tri pripadnika bande Pink Panter

U bandi „Pink Panter“ i bivša košarkašica Crvene zvezde

Pink Panteri – pljačkaški brend Srbije (VIDEO)

Martinović je, kako se navodi, bio obuhvaćen projektom "Pink Panter", a u vezi sa razbojništvom koje je izvršeno >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u draguljarnici u Sen Tropeu u Francuskoj, kada je otudjen nakit u vredanosti od oko dva miliona evra.

Martinović je izručen Crnoj Gori po osnovu naloga Ministarstva pravde u cilju nastavka izdržavanja zatvorske kazne u trajanju od 12 godina, po presudi koju je potvrdio Viši sud u Podgorici, kaže se u saopštenju crnogorske policije.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.