Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Maj.2012, 03:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počinje Sajam tehnike i tehničkih dostignuća
BEOGRAD -
Na Beogradskom sajmu počinje 56. Međunarodni sajam tehnike i tehničkih dostignuća na kojem će se predstaviti više od 500 izlagača iz 23 zemlje.
Sajam će trajati do 18. maja i na njemu će se predstaviti najnovije tehnologije za sve grane industrije, nacionalne privrede mnogih zemalja, a biće organizovan i prateći stručni skupovi, kao i prezentacije izlagača i demonstracije proizvoda i usluga.
Na ovoj petodnevnoj manifestaciji koja se održava >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u svim halama Beogradskog sajma biće predstavljeno 116 noviteta od kojih je oko polovina primenjena informatika u procesu proizvodnje.
Učešće na sajmu najavio je i Zavod za intelektualnu svojinu Srbije koji će promovisati svoje usluge i svest o značaju zastite intelektualne svojine.
Radno vreme sajma čiji je slogan "Teh (Tech) počinje" je od 10.00 do 18.00, a cena pojedinačne ulaznice je 400 dinara, za grupne posete 250 dinara, za učenike i studente ulaz je besplatan, a parking košta 100 dinara po satu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...













