Izvor: Mondo, 08.Feb.2013, 12:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počelo saslušanje Lešanovića
U novosadskoj Palati pravde počelo saslušanje Pavla Lešanovića iz Beograda koji je tužio predsednika LSV Nenada Čanka da ga je pretukao 23. septembra u restoranu "Tako je suđeno" u Novom Sadu.
Saslušanje Lešanovića pred istražim sudijom počelo je jutros nešto posle devet sati, a prisustvuju mu i advokati Nenada Čanka.
Lešanović je pred istražnim sudijom već trebalo da da izjavu u dva navrata, ali je prvi put bio odsutan zbog bolesti, a drugi put 11. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << decembra prošle godine je zakasnio na suđenje zbog velikog snega.
Čanak je nekoliko dana nakon incidenta novinarima u Skupštini Srbije ispričao svoje viđenje ovog slučaja i tom prilikom priznao da je nekoliko puta udario Lešanovića, jer je grubo vređao i provocirao njegovu bratanicu.
Nakon toga podneo je ostavku na mesto republičkog poslanika.
(Tanjug)







