Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Dec.2012, 21:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Plaćali grejanje, a sad se smrzavaju
NOVI SAD -
Lamela 1 zgrade nalazi se u Tekelijinoj ulici i lamela 2 iste zgrade u Patrijarha Čarnojevića. Hladno je u stanovima i jednih i drugih, jer imaju zajedničku toplotnu podstanicu, s tim što su građani iz lamele 1 redovno plaćali svoje račune.
Jedan od investitora, Vlada Kolarić, nije se javljao na telefon, dok drugi, Đura Zečević, nije želeo da govori pred kamerama, ali je ekipu Raduio-televizije Vojvodine uputio na agenciju "Viledis" koja je profesionalni >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << predsednik stanara.
U toj agenciji kažu da su stanari ulaza iz Tekelijine ulice "taoci ulaza Patrijarha Čarnojevića", jer zbog njihovog duga cela zgrada nema grejanje.
U "Toplani", pak, kažu da je ukupan dug cele zgrade sa milion i po, spao na 955.000 dinara i da građani svakodnevno uplaćuju novac na žiro račun.
Ipak, dok se ne izmire računi u ovoj zgradi biće hladno.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








