Izvor: Nezavisne Novine, 03.Avg.2017, 11:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pijan napao suprugu i prijetio joj puškom
TESLIĆ - Muškarac čiji su inicijali R.T. uhapšen je juče u Tesliću nakon što je, u vidno pijanom stanju, fizički napao suprugu te je upućivao prijetnje njoj i njenom bratu.
Kako se navodi u saopštenju Policijske uprave Doboj, R.T. je u rukama držao lovačku pušku koju mu je brat njegove supruge oduzeo.
Alkotestiranjem u službenim prostorijama kod R.T. je utvrđena koncentarcija alkohola u organizmu od 1,62 gr/kg, a lovačka puška mu je oduzeta.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine <<
O navedenom je obavješten dežurni tužilac i nadležni Centar sa socijalni rad, nakon čega je oštećena napustila bračnu zajednicu.
Protiv R.T. Okružnom javnom tužilaštvu Doboj istog dana podnesen je izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici“.
Nastavak na Nezavisne Novine...












