Izvor: Mondo, 20.Apr.2015, 08:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pažnja: Odroni uz Đerdapsku i Ibarsku magistralu
Vozače danas očekuje pretežno vedro vreme u većem delu zemlje, ali ima dosta odrona, naročito uz Đerdapsku i Ibarsku magistralu, u stenskim usecima i klisurama, saopštio je Auto moto savez Srbije
Foto: Mondo/ Ivan Mladenović
Prema podacima Uprave granične policije, zadržavanja putničkih vozila na graničnim prelazima kreću se u intervalima od 15 do 30 minuta.
Iz Javnog preduzeća >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Putevi Srbije" apeluju na vozače da vožnju prilagode uslovima na putu, najviše zbog nastavka radova na pojedinim deonicama.
Vozačima se savetuje da budu tolerantni, propuštaju pešake i voze bez žurbe.
Od danas, zbog početka druge faze rehabilitacije dela državnog puta, deonica Mali Požarevac - Ralja, odnosno desne trake autoputa, biće izmenjen režim saobracaja u zoni između petlje "Mali Požarevac" i petlje "Umčari".
Za saobraćaj će biti zatvorena desna strana autoputa, smer Beograd - Niš, a saobraćaj će se privremenom saobraćajnom signalizacijom preusmeravati u preticajnu (brzu) saobraćajnu traku leve strane autoputa, smer Niš - Beograd.
Danas od 07.00 do 19 časova na državnom putu, kod petlje "Dobanovci", smer Beograd - Šid, obavljaće se sanacija kolovoza.
Radovi će se izvoditi u voznoj i zaustavnoj traci i biće obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom signalizacijom i opremom, navedeno je u saopštenju.











