Izvor: Blic, 17.Okt.2024, 18:17
UŽAS U ŠKOLI NA NOVOM BEOGRADU Osnovac doneo pištolj, pa oružje pokazivao školskim drugarima u toaletu
U Osnovnu školu "Jovan Dučić" na Novom Beogradu stigla je najmanje jedna anonimna prijava da je juče popodne jedan od đaka u školu doneo pištolj i da je oružje pokazivao drugarima u toaletu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
U Osnovnu školu „Jovan Dučić“ na Novom Beogradu uneta igračka pištolja
Izvor: Danas, 17.Okt.2024
Više javno tužilaštvo potvrdilo je za Insajder da je juče 16. oktobra u Osnovnu školu "Jovan Dučić“ na Novom Beogradu, uneta igračka pištolja od strane učenika.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









