Pamela o (divljem) seksu u Hefnerovoj vili

Izvor: Vesti-online.com, 01.Okt.2015, 11:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pamela o (divljem) seksu u Hefnerovoj vili

Bivša Plejbojeva zečica Pamela Anderson (48) konačno je otkrila da je u vili Hju Hefnera bilo puno seksa i moćnih muškaraca.

Poznata plavuša kaže da su joj bili najdraži moćni i seksi muškarci.

- Bilo je puno poštovanja u svemu tome, a seks je bio odličan, jako divlji. Neću otkriti o kome se radilo, ovo je dovoljno detalja - rekla je Pamela, koja dodaje da je već godinama svi ispituju o seksi zabavama u Plejbojevoj vili.

Ona je dodala da nikada nije bila sa nekim u koga se nije zaljubila, ali priznaje da se zaljubljuje lako i često.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.