Pajtić posle praznika kreće na Đilasa

Izvor: Blic, 30.Apr.2014, 20:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pajtić posle praznika kreće na Đilasa

Zamenik predsednika DS Bojan Pajtić kandidovaće se za predsednika demokrata, saznaje „Blic“.

Pajtić će, kako navodi naš izvor, kandidaturu obelodaniti posle praznika.

- Pajtiću su već najavili smenu s mesta predsednika vojvođanske vlade i on će imati i vremena i želje da se posveti stranci - navodi naš sagovornik.

Kandidaturu za prvog čoveka DS već je najavio aktuelni lider Dragan Đilas, a osim Pajtića, njegov protivkandidat mogla bi da >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << bude i Nataša Vučković, potpredsednica stranke. Ona, međutim, nije želela da kaže da li bi prihvatila kandidaturu.

Biće zanimljiva trka i za potpredsednike DS. Spekuliše se da na tu stranačku funkciju ciljaju sadašnji potpredsednici Dejan Nikolić i Goran Ćirić, Borislav Stefanović, Saša Paunović, predsednik opštine Paraćin, Goran Ješić, Gordana Čomić, a pominje se i Balša Božović. Izbori u DS zakazani su za 31. maj.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.