Pajtić: Sutra dokazi o aferi Prisluškivanje

Izvor: B92, 01.Okt.2015, 15:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pajtić: Sutra dokazi o aferi "Prisluškivanje"

Lider DS Bojan Pajtić izjavio je da će sutra posle sednice Vlade u senci biti predstavljeni dokazi o tome kako je pokušano zataškavanje afere "Prisluškivanje".

"Sutra, posle sednice Vlade u senci, dokazi o tome kako su pokušali da zataškaju aferu 'Prisluškivanje'", napisao je Pajtić na nalogu na Tviteru.

On je dodao da je posao ministra unutrašnjh poslova Nebojše Stefanovića da otkrije ko i zašto prisluškuje.

"Dr Stefanović tvrdi da nema dokaza >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << o prisluškivanju. Jadan ne razume da je njegov posao da otkrije ko i zašto prisluškuje. Osim ako on to čini", napisao je Pajtić.

Sajt Teleprompter objavio je pre dva dana transkript razgovora Bojana Pajtića i sestre ministarke Kori Udovički, Lidije, koja je tada bila predstavnica američke firme CWP. U razgovoru se pominje da je direktor Elektromreže Srbije Nikola Petrović tražio reket od dva miliona evra od te kompanije da bi je priključili na mrežu EMS-a.

Pajtić je potvrdio autentičnost transkripta i zatražio da se utvrdi ko ga prisluškuje. Ministar unutrašnjih poslova potom je rekao da MUP i Bezbednosno-informativna agencija nisu prisluškivali Pajtića.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Pajtić: Sutra dokazi kako je pokušano zataškavanje afere "Prisluškivanje"

Izvor: Blic, 01.Okt.2015

Predsednik Demokratske stranke (DS) Bojan Pajtić izjavio je da će sutra, posle sednice Vlade u senci DS, biti predstavljeni dokazi o tome kako je pokušano zataškavanje afere "Prisluškivanje"...- Sutra, posle sednice Vlade u senci, dokazi o tome kako su pokušali da zataškaju aferu "Prisluškivanje",...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.