Pacijent: Ošamario me pijani hirurg

Izvor: Blic, 01.Feb.2014, 07:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pacijent: Ošamario me pijani hirurg

Umesto pomoći u gornjomilanovačkoj bolnici, Bojan Vujić (22) dobio je šamar od dežurnog hirurga dr Milića Jestrovića. Vujić je u ponedeljak oko ponoći povredio prst, isekavši ga na mašini. Kolega ga je hitno prevezao u bolnicu, ali su više od deset minuta čekali na hladnoći.

- Besomučno smo zvonili, ali niko nije otvarao iako se unutra čula vriska i galama. Iznerviran, malo sam jače lupio na vrata - priseća se Vujić.

Kako kaže, doktora Jestrovića >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je interesovalo samo ko je lupao na vratima.

- Kada sam rekao da sam to bio ja, prišao je i ošamario me. Zatim sam ga refleksno odgurnuo - priča mladić.

Ubrzo je stigla policija, a Vujić je tražio da on i lekar budu podvrgnuti alko-testu jer je, kako kaže, doktor bio pijan. Zbog propusta u radu doktor je ranije bio čak i suspendovan sa posla.

Dr Jestrović kaže da su povređeni bili bučni i uznemirili su sve pacijente.

- Taj šamar nije bio šamar već ćuška, a mladi gospodin je meni uzvratio udarcem - rekao je doktor.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.