Izvor: Kurir, 24.Jan.2014, 13:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POGLEDAJTE ŠOU NA ROD LEJVER ARENI: Ko je bio najluđi, naravno Goran Ivanišević
Goran je igrao u paru sa Irancem Mansourom Bahramijem, dok su na drugoj strani mreže bili Australijanac Pet Keš i Francuz Anri Lekont.
MELBURN - Goran Ivanišević bio je u svom elementu u završnici Austrajijan opena. Posle prve nedelje takmičenja, koju je proveo na tribinama gledajući i komentarišući mečeve, Ivanišević je u drugom delu turnira učestvovao na tradicionalnom turniru veterana.
Bila je to sjajna prilika da publika uživa u bravurama >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i ludorijama legendi belog sporta, koje je u egzibicijama predvodio upravo bivši hrvatski teniser.
Goran je igrao u paru sa Irancem Mansourom Bahramijem, dok su na drugoj strani mreže bili Australijanac Pet Keš i Francuz Anri Lekont. Međutim, nema dileme da je Ivanišević bio prva zvezda ove egzibicije s obzirom na sve ono šta je pokazao na terenu.
Navijači su uživali baš kao i teniseri, a vrhunac večeri bio je trenutak kada je Ivanišević jedan servis poslao na tribine Rod Lejver arene i bez pardona zatražio čelindž. Međutim, umesto putanje loptice, "hokaj" sistem je poslao jasnu poruku Ivaniševiću.
“Nisi valjda ozbiljan”, pisalo je na velikom ekranu.
Pogledajte kako su se zabavljale teniske legende.
POGLEDAJTE ŠOU NA ROD LEJVER ARENI: Ko je bio najluđi, naravno Goran Ivanišević
Izvor: Dzungla.org, 24.Jan.2014
Goran je igrao u paru sa Irancem Mansourom Bahramijem, dok su na drugoj strani mreže bili Australijanac Pet Keš i Francuz Anri Lekont. OpširnijeKurir






