Izvor: Blic, 15.Jul.2013, 18:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Policija dva sata po centru Praga hvatala divlju svinju
Policijske patrole više od dva sata su u centru Praga pokušavale da uhvate divlju svinju koja je prvo pokušala da "svrati" u elitni hotel "Hilton", a uhvaćena je nekoliko kilometara dalje, kada je zalutala u baštu jedne vile.
Jurnjava se odigrala u nedelju, kada je policija dobila obaveštenje da divlja svinja pliva u Vltavi. Dok je patrola stigla, stigao je i poziv da je vepar razbio izlog "Hiltona".
"Na nekoliko kilometara kuda je bežao divlji vepar, smenjivalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se nekoliko policijskih patrola. U jednoj opštini odigrala se velika borba za život prolaznika, policajaca i vepra, pošto je, kada su ga policajci primetili, upravo trčao ka ženi s detetom u kolicima.
Policajac na motociklu uspeo je da mu prepreči put, kazala je danas novinarima portparol gradske policije Milena Blažnjakova.
Jurnjava se završila u bašti jedne vile, nekoliko kilometara od centra. Vepar je preplašio zidare koji su se uzverali na skele, pokušao da napadne jednog policajca, ali su se na njega bacili i ostali iz patrole, a gradska služba za hvatanje zalutalih životinja je na kraju uspela da ga uspava.
Divljeg vepra su preuzeli stručnjaci iz praškog preduzeća za šumu da bi ga vratili u prirodu.
Najčitanije SADA:
Policija dva sata po centru Praga hvatala divlju svinju
Izvor: Dzungla.org, 15.Jul.2013
Policijske patrole više od dva sata su u centru Praga pokušavale da uhvate divlju svinju koja je prvo pokušala da „svrati“ u elitni hotel „Hilton“, a uhvaćena je nekoliko kilometara dalje, kada je zalutala u baštu jedne vile. . OpširnijeBlic
Jurnjava za veprom u centru Praga (FOTO,VIDEO)
Izvor: NoviMagazin.rs, 15.Jul.2013
Praška policija pokušavala je više od dva sata da u centru Praga uhvati divlju svinju koja je prvo pokušala da 'svrati' u elitni hotel 'Hilton', a uhvaćena je nekoliko kilometara dalje, kada je zalutala u baštu jedne vile.












