Izvor: Kurir, 13.Dec.2013, 20:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PINK: Majli Sajrus žena godine? Neverovatno...
Kada kažete žena godine, sigurno ne pomislite na Pink, našalila se pevačica i rekla kako postoje mnoge druge poznate zvezde koje više zaslužuju ovu titulu
Pevačica Pink poznata je po tome da nema problem da kaže šta misli, pa je sada iznela i svoje mišljenje o tome što je Majli Sajrus proglašena za ženu godine.
Pink kaže kako je kada je čula da je "Billboard Awards" proglasio kontroverznu mladu pevačicu Majli Sajrus za ženu godine bila >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << vrlo iznenađena, ali i zahvalna.
"Kada kažete žena godine, sigurno ne pomislite na Pink“, našalila se pevačica i rekla kako postoje mnoge druge poznate zvezde koje više zaslužuju ovu titulu.
Pink zatim nije poštedela Majli: "A sigurno ne pomislite ni na Majli Sajrus. Jedino ako niste pod dejstvom droga i volite osobe koje stalno plaze jezik".
Pink je savetovala sve mlade pevačice da shvate svoju moć u muzici, a ne samo da se jeftino prodaju, da bi kasnije to morale da kupuju po viskoj ceni.











