Izvor: Kurir, 12.Maj.2014, 08:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PEH: Ništa od povratka Tipsarevića!
Nema sreće!
Srpski teniser Janko Tipsarević odložio je povratak na teren zbog povrede pete. On je planirao da mu prvi turnir posle višemesečne pauze bude onaj u Diseldorfu, koji počinje 18. maja. Kako stvari sada stoje, Janko neće igrati ni u naredna dva meseca, jer se još nije oporavio od komplikovane povrede koju je zadobio još prošle godine.
Izvori bliski našem igraču ističu da je Tipsa i dalje u Nemačkoj i pokušava da u potpunosti zaleči povredu. Navodno, on ne trenira punim intenzitetom i na terenu ne može da provede više od 15 minuta.
(M. N.)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















