PANIKA ZBOG KOTLARNICE U MILANOVAČKOJ GIMNAZIJI

Izvor: Kurir, 21.Okt.2010, 16:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PANIKA ZBOG KOTLARNICE U MILANOVAČKOJ GIMNAZIJI

GORNJI MILANOVAC - Grejanje na gas u Gimnaziji "Takovski ustanak" u Gornjem Milanovcu počelo je da radi, ali nadležni u školi ističu da za to ne postoje validne dozvole. Gimnazija je zato predsedniku opštine uputila pismo u kome se navodi da komisija za tehnički pregled kotlarnice nije dala pozitivno mišljenje za izvedene radove.

Škola moli predsednika opštine da se taj problem prevaziđe jer u gimnaziji "nastavu pohađa 412 učenika, izvodi je 36 profesora i zaposleno je 15 radnika >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << administrativno-tehničke službe". U pismu se dodaje da je grejanje uključeno 15. oktobra, i da pojedini radijatori previše greju, neki delimično, a ima i učionica u kojima uopšte ne rade.

Međutim, načelnik Opštinske uprave Dragan Vučićević, u čijoj su nadležnosti bili radovi, rekao je da je grejanje potpuno bezbedno, a saglasnost nije data na dodatne radove koji su u toku.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.