Izvor: RTS, 11.Avg.2008, 12:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otvorena izložba Povratak gastarbajtera
U Požarevcu izložene postavke 18 umetnika iz Srbije i inostranstva. Motiv izložbe je fenomen gastarbajtera i njihov život na relaciji između zapadne Evrope i Srbije.
Na izložbi pod nazivom "Intervencije umetnošću - Povratak Gastarbajtera" predstavili su se umetnici raznih nacionalnosti, pretežno srpskog porekla čije porodice nekoliko generacije žive u inostranstvu.
Projekat du...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





