Otkazan sastanak Tadića sa vladikama SPC

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Feb.2012, 17:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otkazan sastanak Tadića sa vladikama SPC

BEOGRAD -

Sastanak predsednika Srbije Borisa Tadića sa grupom vladika Srpske pravoslavne crkve koji vode eparhije u zemlji i regionu je otkazan iz tehničkih razloga, rečeno je Tanjugu u kabinetu predsednika.

Sastanak Tadića sa crkvenim velikodostojnicima, izabranih na prošlom Saboru SPC, koji je bio planiran za danas, odložen je zato što pojedine vladike nisu mogle da dođu u Beograd.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.