Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Okt.2012, 14:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otac i sin upali u jezero i nestali

PRIJEPOLJE -

MUP Srbije danas nastavlja potragu za ocem i sinom Zoranom i Dankom B. iz Priboja koji se vode kao nestali nakon što su iz čamca ispali u Potpećko jezero, rečeno je u policiji.

Nesreća se dogodila u blizini ušća Kratovske reke, sinoć oko 18 sati.

Kako je za agenciju Beta izjavila portparolka Policijske uprave u Prijepolju Adela Veljović, za sada se ne zna zašto se prevrnuo čamac u kojem je bilo šest osoba.

Ostale četiri osobe, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << među kojima je bilo i dvoje dece, uspeli su da isplivaju iz jezera. U jezeru su ostali otac i sin iz Priboja.

Potraga se nastavlja, a kako se očekuje, u nju će se uključiti i Žandarmerija i ronioci MUP Srbije.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Otac i sin nestali u jezeru

Izvor: NoviMagazin.rs, 22.Okt.2012

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova nastavili su danas potragu za ocem i sinom Zoranom i Dankom B. iz Priboja koji se vode kao nestali nakon što su iz čamca ispali u Potpećko jezero.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Otac i sin iz Priboja upali u jezero, vode se kao nestali

Izvor: Nezavisne Novine, 22.Okt.2012

PRIJEPOLjE - MUP Srbije danas nastavlja potragu za ocem i sinom Zoranom i Dankom B. iz Priboja koji se vode kao nestali nakon što su iz čamca ispali u Potpećko jezero, rečeno je u policiji.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.