Omiljeni crtaći 24 sata dnevno uz Minimax Plus

Izvor: Blic, 02.Jul.2014, 18:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Omiljeni crtaći 24 sata dnevno uz Minimax Plus

Obradujte svoje najmlađe crtanim filmovima koje najviše vole, bilo kada u toku dana, uz besplatno korišćenje Minimax Plus-a tokom jula meseca.

Najmlađi i svi oni koji uživaju u gledanju crtanih avantura Holi Hobija i drugara, dogodovštine malih kadeta svemirske akademije i još mnogo omiljenih crtanih junaka, od sada, svoje najomiljenije crtaće mogu da gledaju uz Minimax Plus, bilo kada, 24 sata dnevno, i to besplatno tokom jula meseca.

Minimax Plus je dostupan >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u okviru Telekom Srbija IPTV usluge Video na zahtev i najmlađima omogućava da, pored avantura Holi Hobija i drugara, gledaju nove epizode crtanih serija Razigrana Mini, Ti-reks Ekspres, Super tim u akciji i još mnogo drugih crtanih naslova više puta na dan. Sve što je potrebno da uradite jeste da aktivirate Minimax Plus putem korisničkog IPTV menija, izborom opcija: Upravljanje nalogom/Korisnički nalog/Sve usluge/Open IPTV paketi/Minimax Plus. Aktivaciju možete da izvršite i u nekoj od naših poslovnica ili pozivom na broj 19813.

Nakon aktivacije, u delu Video na zahtev/Minimax Plus, na raspolaganju vam je lista crtanih naslova koje možete da izaberete za vaše najmlađe. Pre gledanja crtaća, možete da se informišete o odabranom sadržaju i pročitate opise i druge informacije o epizodama.

Ukoliko želite da nastavite da koristite Minimax Plus i nakon promotivnog perioda, nije potrebno da vršite ponovnu aktivaciju, jer će Minimax Plus biti automatski aktiviran i pretplata za njegovo korišćenje će od 1. avgusta iznositi 250 dinara mesečno.

Za dodatne informacije o Minimax Plus-u, kao i ceni posetite sajt Telekoma Srbija. Iskoristite ovu povoljnost i obradujte svoje najmlađe uz najnovije crtaće Minimax Plus-a.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Omiljeni crtaći 24 sata dnevno uz Minimax Plus

Izvor: Mondo, 02.Jul.2014

Obradujte svoje najmlađe crtanim filmovima koje najviše vole, bilo kada u toku dana, uz besplatno korišćenje Minimax..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.