
Izvor: Nezavisne Novine, 23.Jun.2022, 10:58
Oduzet pasat, vozač dužan više od 13.500 KM
GRADIŠKA - Pripadnici Policijske stanice Gradiška oduzeli su automobil pasat od E.S. iz Bosanske Krupe za koje je utvrđeno da u registru novčanih kazni ima dug od 13.580 KM.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Policija ga zaustavila dok je koristio telefon, a nije bio vezan: Oduzet automobil od osobe koja za kazne duguje 6.790 evra
Izvor: Blic, 23.Jun.2022
Pripadnici Policijske stanice Gradiška oduzeli su automobil "pasat" od osobe čiji su inicijali E.S. iz Bosanske Krupe za koje je utvrđeno da u registru novčanih kazni ima dug od 6.790 (13.580 KM).
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.