Obrenovac: Jedna osoba se vodi kao nestala

Izvor: Blic, 16.Maj.2014, 08:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obrenovac: Jedna osoba se vodi kao nestala

Voda je poplavila centar Obrenovca, a ima indicija da je u tom gradu nestala jedna starija osoba, izjavio je jutros Tanjugu Predrag Marić, načelnik Sektora za vanredne situacije.

Marić je rekao da je teška noć bila za žitelje više mesta u Srbiji, a prema najnovijim informacijama, voda je poplavila centar Obrenovca.

U Obrenovac su upućene dodatne snage iz Sektora za vanredne situacije iz Vojvodine, kao i timovi protivterorističke jedinice, koji su bili u Lazarevcu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i Ubu i obavlja se evakuacija stanovništva, rekao je Marić.

- Imamo indicije da se jedna starija osoba u Obrenovcu vodi kao nestala, a to bi, ukoliko je došlo do tragičnog ishoda, bila treća žrtva ovog poplavnog talasa u Srbiji - dodao je Marić.

Portparolka Hitne pomoći, Nada Macura je rekla da je sedam lekarskih ekipa upućeno u Obrenovac.

Macura je rekla da se ekipe već nalaze na licu mesta kod hotela "Obrenovac" i da četiri tima zbrinjavaju ljude, a da tri ekipe još čekaju da budu raspoređene.

- Beograđani moraju da budu strpljivi, jer smo sedam ekipa poslali tamo - poručila je Macura.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Voda poplavila centar Obrenovca

Izvor: Akter, 16.Maj.2014

Voda je poplavila centar Obrenovca, a ima indicija da je u tom gradu nestala jedna starija osoba, izjavio je jutros Tanjugu Predrag Marić, načelnik Sektora za vanredne situacije

Nastavak na Akter...

Obrenovac: U toku evakuacija, jedna osoba se vodi kao nestala

Izvor: Blic, 16.Maj.2014

Voda je poplavila centar Obrenovca, a ima indicija da je u tom gradu nestala jedna starija osoba, izjavio je jutros Tanjugu Predrag Marić, načelnik Sektora za vanredne situacije. U Obrenovcu je rano jutros došlo do izlivanja Kolubare, 80 odsto grada je pod vodom,..Marić je rekao da je teška noć...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.