OBRT: Lažno sam optužio Matijevića

Izvor: Mondo, 05.Feb.2016, 19:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OBRT: "Lažno sam optužio Matijevića"

Nakon nedelju dana napada koje je započeo Mihajlo Čepi, bivši zaposleni Industrije mesa Matijević snimcima u kojima je tendenciozno napadnuta kompanija, on je objavio snimak u kojem se izvinjava kompaniji Matijević i bivšim kolegama.

Foto: screenshot/youtube Mihajlo Čepi

On navodi da su napad na kompaniju Matijević instruirale konkurentske kompanije, a da je cela priča otišla dalje nego što je on planirao.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Izvor: Youtube

"Želeo bih da se izvinim prvenstveno radnicima Industrije mesa Matijević i porodici Matijević. Našao sam se u bezizlaznoj situaciji u koju sam doveden od strane konkurentskih kompanija, koje su me primorale da sve ovo uradim. Svakako nisam očekivao da će moja priča da poprimi ogromne razmene. Ljudski je grešiti, i ja se izvinjavam, ne ljutite se na mene, na ovo sam bio primoran", rekao je Čepi u u poslednjem objavljenom snimku.

"Kompanija Matijević postoji 25 godina kao porodična firma i strogo vodi računa o bezbednosti i kvalitetu svojih proizvoda i o svojim potrošačima", saopštila je ta kompanija.

Kao tržišni lider nastaviće da posluje po evropskim standardima koje je potvrdila i vanredna veterinarska inspekcija koja je bila inicirana ovim napadom na kompaniju, navodi se u saopštenju.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.