Izvor: Kurir, 17.Jan.2014, 13:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
OBOŽAVALAC: Merima Njegomir zaprošena u sred emisije!
Pevačici je stigla poruka na mobilni telefon, posle koje je na trenutak zastala, a zatim, priznala šta se desilo dok su išle reklame
Pevačica Merima Njegomir zaprošena je u toku emisije u kojoj je gostovala.
Pevačici je stigla poruka na mobilni telefon, posle koje je na trenutak zastala, a zatim, priznala, dok su išle reklame.
"Upravo me je neko zaprosio", rekla je Merima.
Voditeljka emisije "Jedna želja, jedna pesma", Bojana >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Ristivojević, imala je nameru da to iznese u etar, jer ova emisije ide uživo, ali se pevačica nije složila.
Zanimljivo je da je odmah posle telefonske prosidbe, gledalac u direktnom uključenju u emisiju, zatražio da Merima otpeva numeru "Zaljubljena".
Oni koji su bili prisutni tokom emisije koja se emituje na Hepi televiziji, kažu da je Merima Njegomir koristila svaki predah da otkuca neku poruku na mobilnom telefonu.
OBOŽAVALAC: Merima Njegomir zaprošena u sred emisije!
Izvor: Dzungla.org, 17.Jan.2014
Pevačici je stigla poruka na mobilni telefon, posle koje je na trenutak zastala, a zatim, priznala šta se desilo dok su išle reklame OpširnijeKurir




