Novo saopštenje Rektorskog kolegijuma

Izvor: RTS, 17.Sep.2019, 13:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novo saopštenje Rektorskog kolegijuma

Rektorski kolegijum Univerziteta u Beogradu saopštio je da su zbog blokade Rektorata ugroženi vitalni interesi više od 100.000 studenata Univerziteta u Beogradu.
U saopštenju Rektorskog kolegijuma navedeno je da zbog blokade zgrade Rektorata, studenti neće moći da upišu godinu, dobiju potvrde za domove ili stipendije, niti ostvaruju pravo na zdravstvenu zaštitu.

Saopšteno je i da već drugi >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << dan zaredom zaposleni Rektorata Univerziteta u Beogradu ne mogu da uđu na svoja radna mesta.
"I pored rektorkine dobre volje da uđe u zgradu radi razgovora, studenti koji su blokirali Rektorat nisu dozvolili rektorki da uđe u Zdanje", piše u saopštenju.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.