Izvor: Blic, 11.Okt.2011, 17:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi izgled stajališta u Prvomajskoj ulici
Dva autobuska stajališta u Prvomajskoj ulici u Zemunu dobiće novi izgled, a na mestu starog biće izgrađen parking prostor - izjavio je rukovodilac Sektora održavanja JKP "Beograd-put" Mihajlo Maravić.
- Sa neparne strane ulice radi se proširenje postojećeg stajališta autobuskih linija 15, 18 i 78, kao i uređenje stajališnog platoa, a u toku je postavljanje ivičnjaka. Na parnoj strani biće izgrađeno potpuno novo stajalište, a na mestu dosadašnjeg biće napravljeno >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << desetak parking mesta. Na tim stajalištima biće napravljene i pristupne rampe za invalide- kaže za Beoinfo Maravić.
Prema njegovim rečima, stajališta će imati i ulazne i izlazne rampe, tako da autobusi neće stajati na ulici, već će potpuno ulaziti u prostor predviđen za njih.
Ovi radovi, kako je dodao, biće završeni u toku meseca.























