Izvor: S media, 10.Mar.2012, 22:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nova Pazova: Teško povređen pilot pri sletanju

Jedan pilot teško je povređen kod Nove Pazove kada je prilikom sletanja sportskog aviona promašio pistu, rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije.

Odmah nakon nesreće prebačen je u beogradski Urgentni centar.

Pilot, čiji idenititet nije naveden, povređen je oko 17 sati u mestu Vojka kod Nove Pazove kada je nakon sletanja zadobio teške telesne povrede, rekli su agenciji Beta u MUP-u.

Padobranac poginuo na aerodromu "Lisičji >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << jarak"

Češka: Pilot umro dok se avion spuštao

Putnik napao pilota, avion prinudno sleteo

Portparol Direktorata civilnog vazduhoplovstava Katarina Andrić-Milosavljević rekla je agenciji Beta da su inspektori Direktorata krenuli na mesto nesreće da bi uzeli izjave od očevidaca.

(Beta)

FOTO:Arhiv

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.