Niste znali da Bijonse radi za FBI?

Izvor: Blic, 01.Maj.2014, 16:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niste znali da Bijonse radi za FBI?

Taj podatak, i još mnogo toga, pročitaćete u tužbi koju je podneo jedan zatvorenik, koji traži 2,4 milijardi dolara odštete, piše Mondo

Izvesni Ričard Dupri Džunior podneo je sudu u Kaliforniji tužbu protiv pet slavnih ličnosti, kojom traži 2,4 milijarde dolara odštete.

Dupri Džunior, inače zatvorenik u Kaliforniji, navodi da su Bijonse, Jay Z, Rijana, Kris Braun i Kanije Vest ukrali više od 3.000 njegovih pesama, koje je napisao iza rešetaka.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
U urnebesnoj tužbi piše da su Bijonse i Jay Z zapravo agenti koji rade za FBI, pa su tako imali pristup njegovim zapisima iz zatvorske ćelije među kojima su i tekstovi "hiljada pesama".

Kao saučesnici se u tužbi navode Kris Braun, Rijana i Kanije, koji su kasnije snimali te pesme i zaradili milione.

Dupri Džunior smatra da su njegova "autorska" prava povređena, i da mu sleduje 2,4 milijarde dolara odštete. "Hafington post" ne navodi zbog čega je on u zatvoru, niti na koliko je osuđen.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Šta je zajedničko Bijonse, Rijani i Kanije Vestu?

Izvor: Story, 01.Maj.2014

Popularni muzičari našli su se u neobičnoj situaciji koju svakako nisu očekivali..Bijonse, foto: Profimedia

Nastavak na Story...

OTKRIĆE: Bijonse radi za FBI?!

Izvor: Kurir, 01.Maj.2014

Dupri Džunior, inače zatvorenik u Kaliforniji, navodi da su Bijonse, Džej Zi, Rijana, Kris Braun i Kanije Vest ukrali više od 3.000 njegovih pesama, koje je napisao iza rešetaka..Taj podatak, i još mnogo toga, pročitaćete u tužbi koju je podneo jedan zatvorenik, koji traži 2,4 milijardi dolara...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.