Niš: Poginuo pešak, vozač priveden

Izvor: B92, 20.Jun.2013, 12:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niš: Poginuo pešak, vozač priveden

Niš -- U saobraćajnoj nesreći u naselju Donji Matejevac poginuo je pešak Slobodan Z.(69) iz Niša kada ga je oborio autobus, saopšteno je iz Policijske uprave.

Vozač autobusa Dejan M.(49) je priveden i određena mu je mera zadržavanja do 48 sati zbog osnova sumnje da izvršio krivično delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, naveli su u policiji.

U nesreći u tom naselju kod Niša koja se dogodila juče lakše je povređena putnica u autobusu Olivera M.(75) iz Niša, rekli su u policiji.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.