Izvor: RTS, 13.Sep.2013, 21:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nikolić: Odlučujuća godina za Srbiju
Pokrenuli smo mnogo za godinu dana, ovo su odlučujući meseci koji su pred nama i odlučujuća godina, rekao predsednik Tomislav Nikolić i zamolio građane za još malo strpljenja.
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je Srbija na dobrom putu, da je ovo odlučujuća godina i da građani uskoro mogu očekivati bolji >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << život.
"Pokrenuli smo mnogo za godinu dana, ovo su odlučujući meseci koji su pred nama i odlučujuća godina i ja vas moliim za još malo strpljenja jer će ovo da rezultira boljim životom za nas i našu decu", rekao je Nikolić u selu Grgure kraj Blaca, gde je održana kulturno-privredna manifestacija "Selo slavi šljivu".
Ovoj manifestaciji prisustvovali su i ambasadori Argentine, Australije, Francuske, Rusije, Koreje, Pakistana, SAD.
"Srbija jeste na dobrom putu i prisustvo ovih ambasdora je dobar znak", rekao je predsednik.
Govoreći o boljem životu građana, Nikolić je naveo da danas u svetu kada kažete da ste iz Srbije oseća se da nas već drugačije gledajlu.
Nikolić je pozvao građane da ne napuštaju ove krajeve, da se više ne vide puste kuće i imanja, da učitelji i nastavnici ne budu tehnološki višak a, kako je kazao, država je dužna da obezbedi uslove za to.
U selu Grgure večeras je održana 4. kulturno-privredna manifestacija "Selo slavi šljivu" a ovaj kraj je poznat po gajenju ovog voća tako da je na površini od 5.000 hektara zasađeno više od dva miliona stabala šljive.
Nikolić: Ovo je odlučujuća godina
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Sep.2013
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je večeras da je Srbija na dobrom putu, da je ovo odlučujuća godina i da građani uskoro mogu očekivati bolji život.
Nikolić: Malo strpljenja, Srbija je na dobrom putu
Izvor: Mondo, 13.Sep.2013
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je u selu Grgure da je Srbija na dobrom putu, da su meseci koje slede i..
Odlučujuća godina za Srbiju
Izvor: BKTV News, 14.Sep.2013, 10:30
Pokrenuli smo mnogo za godinu dana, ovo su odlučujući meseci koji su pred nama i odlučujuća godina, rekao predsednik Tomislav Nikolić i zamolio građane za još malo strpljenja.. . Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je Srbija na dobrom putu, da je ovo odlučujuća godina i da građani...








