Niki Minaž iduće godine na turneji

Izvor: Blic, 28.Maj.2011, 14:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niki Minaž iduće godine na turneji

LOS ANĐELES - Hip-hop zvezda Niki Minaž sledeće godine kreće na turneju, objavio je "Ju-Es" magazin.

Pevačica je izjavila kako će joj iskustvo sa turneje Britni Spirs, sa kojom će nastupiti sledećeg meseca, pomoći da organizuje nastupe koje planira za 2012. godinu.

- Sledeće godine krećem na turneju, pa je sada vreme za učenje i upijanje svih informacija, a potom ću to znanje primeniti na turneju "Pink Friday 2012" - izjavila je Niki Minaž.

Pevačica >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je nedavno otkrila da je "velika obožavateljka" engleske pevačice Adel i da bi želela da sarađuje sa njom.

Pogledate nastup Niki Minaž na ovogodišnjoj dodeli "Bilbord" muzičkih nagrada.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.