Izvor: B92, 25.Nov.2015, 08:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nijedan udes u Beogradu tokom čitave noći
Noć u Beogradu protekla je mirno, bez ijedne saobraćajne nezgode, rekla je jutros Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura.
Prema njenim rečima Hitna pomoć je u toku noći intervenisala ukupno 107 puta, od kojih devet na javnom mestu.
Od hroničnih bolesnika najviše su se javljali astmatičari i oboleli od maligniteta, navela je ona.
Kako je dodala, u toku jučerašnjeg dana zabeleženo je 50 intervencija na javnom mestu i devet saobraćajnih nezgoda od kojih sedam obaranja pešaka, kao i dva pada sa visine.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















