Nemoguće je izolovati Rusiju bez posledica

Izvor: B92, 14.Jun.2015, 12:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Nemoguće je izolovati Rusiju bez posledica"

Bivši italijanski predsednik Đorđo Napolitano izjavio je da je nemoguće da Rusija bude izolovana vez većih posledica, prenosi “Tas“.

“Nemoguće je sada koristiti kaznene strategije ili izolaciju Rusije, pošto ona neće dozvoliti da bude izolovana i tražiće druge partnere“, rekao je Napolitano u intervjuu za “Koriere dela sera“.

Zapad pravi grešku, kako on navodi, u odnosima sa Moskvom “jer ne koristi potencijalne dobre odnose sa Rusijom za rešavanje konflikta u Ukrajini“.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.