Izvor: Beta Video, 18.Dec.2025, 14:28

Nema studije izvodljivosti - budući da takva studija ne postoji

BEOGRAD - Poslanica Stranke slobode i pravde (SSP) iz Niša, Jelena Milošević, pokazala je inicijativu gradonačelnika Niša na dopis ``anonimnih profesora Filozofskog fakulteta``, navodeći da u toj inicijativi, iako je gradonačelnik naveo suprotno, nema studije izvodljivosti - ``budući da takva studija ne postoji``.(ć3)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...






Povezane vesti

Prva niška gimnazija ``Stevan Sremac`` takodje slučaj upliva politike u obrazovanje

Izvor: Beta Video, 18.Dec.2025, 14:36

BEOGRAD - Poslanica Stranke slobode i pravde (SSP) iz Niša, Jelena Milošević, rekla je da je zbog niza spornih odluka, učenici su gubili časove, padali su tenderi za ekskurzije, pao je konkurs za izbor direktora, a 11 nastavnika ostalo je bez posla.(ć4)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta Video. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta Video. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.